Kontaktskjema


Send til

 

Wergeland Holding AS


Irene Kjelby Wergeland
Konsernsjef
Telefon: +47 90 99 69 93
E-post: irene@wergeland.com

Rune Måren
KHMS-/Personalsjef
Telefon: +47 99 20 64 66
E-post: rune@wergeland.com

Linda Tunberg Børnes
Kontroller
Telefon: +47 974 60 698
E-post: linda-b@wergeland.com

Wergeland-Halsvik AS


Irene Kjelby Wergeland
Konsernsjef, Daglig leder
Telefon: +47 90 99 69 93
E-post: irene@wergeland.com

Trond Molland
Logistikksjef miljøtjenester
24h on-call service: +47 906 59 888
E-post: trond@wergeland.com

Wergeland Base AS


24 timers vakt-telefon
24 timers vakt-telefon
Tel./Mob.: +47 940 05 414
E-post: kai6@wergeland.com

Trygve Wergeland
Daglig leder og Assisterende konsernsjef
Mob: +47 980 00 232
24h on-call service: +47 940 05 414
E-post: trygve@wergeland.com

Even Rambjørg
Base leder
Tel: +47 976 74 667
E-post: even@wergeland.com

Finn Midtbø
PFSO, Prosjektleder
Tel: +47 971 04 827
E-post: finn@wergeland.com

Wergeland AS


Hugo Sleire
Dagleg leiar
Telefon: +47 481 74 459
E-post: hugo@wergeland.com

Terje Wergeland
Avdeling betong
Telefon: +47 57 78 18 23 / +47 48 29 66 29
E-post: terje@wergeland.com

Linda Steinsund
Salg betong
Telefon: +47 57 78 18 00 / +47 57 78 18 05
E-post: linda@wergeland.com

Wergeland Safeport AS


Jonny Titland
Daglig leder
Tel: +47 56 36 32 22 / +47 41 66 4626
E-post: titland@safeport.no

Erik Navdal
Prosjektleder NDT/Inspeksjon
Tel: +47 966 13 453
E-post: navdal@safeport.no

Repparfjord Eiendom AS


Hugo Sleire
Dagleg leiar
Telefon: +47 48 17 44 59
E-post: hugo@wergeland.com

Nettbutikk

Wergeland AS satser på produksjon av betongprodukter. Vi spesialiserer oss på solide produkt til bygging av små og store konstruksjoner. Kontakt oss for informasjon og spørsmål rundt våre produkter og tjenester.

Følg oss på

Wergelandgruppa

Besøk oss

  • Gulafjordvegen 75
  • 5960 Dalsøyra
  • Map